Поліція на столичній Оболоні затримала квартирного злодія, який виявився 32-річним іноземцем.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Києві. Правоохоронці помітили підозрілого чоловіка під час патрулювання – він намагався проникнути в кілька під'їздів. За деякий час вони помітили, що він вийшов з будинку з пакетом, хоча заходив з пустими руками.

Патрульні поцікавились, звідки в нього взявся ноутбук, але зловмисник не зміг їм відповісти. Під час огляду у нього знайшли рукавички й комплект "відмичок". У цей час поліцейські отримали повідомлення про викрадення ноутбуку з квартири.

Коли ж вони вирішили перевірити під'їзд будинку, то помітили виламані двері в одній з квартир. Заявниця впізнала свій ноутбук. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею "крадіжка". Грабіжнику загрожує провести у в'язниці до шести років.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, автокрадії в Києві почали масово знімати з машин фари й акумулятори.

Популярні новини зараз
Аномальний холод накриває Україну: де вдарять 30-градусні морози Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Показати ще