Інтер'єр може певним чином впливати на здоров'я і стан людини. Різні предмети, їх кольори і навіть поєднання може діяти як позитивно, так і негативно на психіку людей і викликати дискомфорт.

Експерти вважають, що коли людина заходить в чужий будинок, вона піддається впливу ззовні. Про це повідомив портал "lady health"

Наприклад, людина буде відчувати себе в більшій безпеці, коли побачить в незнайомому для неї приміщень дзеркало. Але коли дзеркал в приміщенні багато, то це може викликати почуття тривоги або напруженості.

Своє житло обов'язково потрібно очищати від зайвого, мотлоху, що заважає . Вчені вважають, що коли в будинку хаос, може з'являтися відчуття сум'яття думок в голові, а це за собою несе відчуття дискомфорту. Тому під рукою повинні бути тільки найнеобхідніші речі, а навколишній простір буде краще максимально очистити.

Також на стан і здоров'я людини впливають правильно розставлені меблі. Експерти вважають, що людині спокійніше сидіти обличчям до дверей, ніж спиною. Тоді з'являється відчуття безпеки, розслабляються нерви.

Читайте також: 7 продуктів, що втамовують біль

Не мало важливим елементом інтер'єру вважається колір. Вчені вважають, що в домашній обстановці бажано зменшити кількість червоного кольору, який провокує напругу нервової системи. Це сприяє появі негативних емоцій. Але червоний колір можна поєднувати з м'якими тонами або тьмяними, які змогли б зменшити його тиск.

Помаранчевий колір краще використовувати в світлих тонах. Якщо яскравого оранжевого кольору занадто багато, він може діяти на організм людини, як червоний. Жовтий колір, на думку психологів, діє заспокійливо.