Плавчиха з Ірландії Фіона Дойл висловилась стосовно допуску російських спортсменів до Олімпіади у Ріо. За її словами, олімпійців з РФ, які вживали допінг, "відмазують" міжнародні спортивні чиновники та особисто президент Росії Володимир Путін.

Росіянка Юлія Єфімова кілька разів провалювала допінг-тест, але, зрештою, отримала право виступати у Бразилії. Вона посіла перше місце у запливі, через що Фіона Дойл втратила право змагатися у півфіналі.

"Я вже не знаю, кому довіряти. Міжнародний олімпійський комітет та Міжнародна федерація плавання прогнулися під Путіним. Єфімова кілька разів здавала позитивні допінг-проби, але її так і не вигнали зі спорту", - цитує Дойл Eisport.

Ірландка підкреслила, що Єфімова є шахрайкою, і додала, що по усьому олімпійському селищу розвісили плакати про "чистий" спорт, але насправді на змаганнях ним і не пахне.

Читайте також: Аргентинський тенісист застряг у ліфті перед матчем у Ріо

Популярні новини зараз
Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Портал Znaj.UA писав про ставлення олімпійської публіки до російських спортсменів. Плавців кролевої естафети жорстоко освистали на трибунах.