Українці, які проживають в Італії, зможуть обміняти водійські права без іспитів через 60 днів. Глава МВС Арсен Аваков пояснив, що сьогодні Кабінет міністрів затвердив Угоду між урядами України та Італії про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

"Адже до сих пір з української посвідчення водія можна було їздити по Італії не більше року, а потім слід було отримувати національні права, здавши теоретичний і практичний іспити і заплативши від 600 до 1000 євро", - написав чиновник з урахуванням, що цей документ поширюється на тих українців, які легально живуть в Італії.

Робота по визнанню проводилася більше року, коли в квітні 2015 року глава українського МВС поговорив про це з міністром внутрішніх справ Італії Анджеліно Альфоно. Аваков зазначив, що в Італії живе велика кількість українців і для них таке рішення урядів двох країн спрощує життя.

Глава МВС уточнив, що документ підписали ще в листопаді 2015 року, але Україні потрібно було чотири місяці, щоб оформити документи. Процедура заміни документів займе якийсь час, тому що потрібно буде перевірити справжність документів.

Читайте також: Кримська влада штрафує за українські номери

Популярні новини зараз

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Крутоголов з Дизель шоу показав різницю між Instagram і реальністю: "Навіщо це їм"

Полякова, Єфросиніна, Каменських та Сумська: як виглядають улюблениці українців без макіяжу

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Нагадаємо, що з Іспанією такий договір діє з 2010 року.