Його називають одним із фаворитів Євробачення-2017. Його пісня стала хітом в Італії та інших країнах. Його номер розбурхав соцмережі. І ось він їде до Києва - щоб перемагати.

Сьогодні ми познайомимося з одним з найбільш пам'ятних учасників Євробачення-2017 - Франческо Габбані з Італії.

Читайте також: Чому Великобританії не щастить на Євробаченні?

Італія - ​​Francesco Gabbani

Представником Італії на Євробаченні традиційно стає переможець національного щорічного фестивалю італійської музики Сан-Ремо. Так, цей фестиваль ще живий! І на ньому звучать все ті ж, знайомі з дитинства, мелодії.

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Винник, Каменських і Полякова на шоу "Маска" вгадали, хто ховається за образом Пальчики: "Сама себе здала"

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Показати ще

Так що в травні публіка Євробачення зможе насолодитися типово італійською "стравою". Франческо Габбані має все те, за що так люблять італійських співаків. Харизму, відчайдушність, чарівність і невимушену хрипоту в голосі.

Франческо Габбані народився в 1982 році в Каррарі. З дитинства він мав справу з музикою, тому що його родина володіла магазином музичних інструментів. Перепробувавши багато, Франческо зупинився на гітарі. Був учасником групи Trikobalto. Поки нарешті не вирішив почати сольну кар'єру в якості співака і автора пісень.

Перемогу на конкурсі Сан-Ремо Франческо принесла пісня "Occidentali's Karma". Саме з нею він вирішив вирушити підкорювати і Євробачення. Адже запальний танець з горилою під час номера запам'ятався всім глядачам!

У перекладі назва пісні означає "Карма людини з Заходу". Франческо іронічно обігрує і висміює пристрасть європейців до східних духовних практик. Безглуздо перемішуючи цитати філософів і терміни зі східних релігій, Габбані натякає, що ми насправді не більше, ніж трохи одягнені мавпи.

Уже в травні, в фіналі Євробачення-2017, ми зможемо побачити номер Фарнческо Габбані на сцені Міжнародного виставкового центру. Зустрічати і розміщувати в готелях учасників Євробачення, пресу, гостей і фанатів, які приїдуть в травні до Києва, буде компанія "Пілот" - офіційний туристичний оператор Євробачення-2017.