З 24 травня цього року вступив в дію новий санітарний регламент для дитячих садків.

Кабінет міністрів не виключає ймовірності того, що найближчим часом у столиці один за одним почнуть відкриватися дитячі садки.

"Затверджено новий санітарний регламент для дитячих садків - простою мовою це означає, що відтепер стане можливим відкриття невеликих приватних садочків", - написала на своїй сторінці в Facebook міністр науки і освіти Лілія Гриневич.

Читайте також:Випускний бал обійдеться батькам у 8 тисяч гривень

В прес-службі Міністерства освіти уточнили, що новий регламент передбачає умови, котрі сприятимуть створенню дитячих садків.

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

"При відсутності харчоблоку в дошкільному навчальному закладі допускається постачання готової продукції операторами ринку харчових продуктів за умови дотримання вимог закону "Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів", - перераховують переваги нового регламенту в міністерстві науки і освіти. - У разі відсутності власної пральні, прання білизни може проводитись іншими пральнями, за винятком пралень, які обслуговують інфекційні закладу охорони здоров'я, об'єкти хімічної та іншої небезпечної промисловості".

Регламентом скасовується заборона на використання двоярусних ліжок в садках.

"У документі відсутня дрібна регламентація (наприклад, висота бортиків пісочниці або діаметр стійок огорожі ліжок, дитячого манежу), але при цьому чітко визначені вимоги до чистоти, організації харчування, температурного режиму, освітлення, утримання басейнів, розкладу дня дитини", - зазначено в повідомленні прес-служби Міносвіти.