Рамзан Кадиров каже, що добре знав вбивць Бориса Нємцова. Про це глава Чечні пише на своїй сторінці в instagram.

"Басманний суд Москви санкціонував арешт Заура Дадаева, підозрюваного в причетності до вбивства Бориса Нємцова. Я знав Заура, як справжнього патріота Росії. Він з перших же днів створення полку, що входить до складу 46-го обороняли ВВ МВС РФ, служив у ньому. Мав звання "лейтенант". Обіймав посаду зам. командира батальйону. Заур був одним з найбільш безстрашних і мужніх військовослужбовців полку. Він особливо відзначився в бою поблизу Беноїт, коли проводилася спецоперація проти великої банди терористів. Нагороджений орденом Мужності, медалями "За відвагу", "За заслуги перед ЧР" і Подячним листом Глави ЧР", - написав Кадиров.

Сьогодні в Басманному суді Москви Дадаєв визнав свою причетність до вбивства Нємцова. Як правило, в усіх пострадянських країнах, коли працівники МВС скоюють злочин, їх звільняють "заднім числом". Кадиров теж каже, що Дадаєв звільнився.

"Мені незрозумілі справжні причини і мотиви звільнення Заура з лав ВВ МВС Росії. Кажуть, пояснював хворобою матері. Усі, хто знає Заура, стверджують, що він є глибоко віруючою людиною, а також, що він, як і всі мусульмани, був вражений діями Шарлі і коментарями на підтримку друкування карикатур. Я доручив секретарю Радбезу ЧР Вахиту Усмаєву провести ретельне розслідування обставин звільнення Заура, вивчити його поведінку, настрій перед відходом зі служби. У будь-якому випадку, якщо суд підтвердить провину Дадаева, то, вбивши людину, він скоїв тяжкий злочин. Але хочу знову зазначити, що він не міг зробити й кроку проти Росії, заради якої багато років ризикував власним життям. Таким же хоробрим воїном був і Беслан Шаванов, загиблий напередодні при спробі затримання. Ми віримо, що буде проведено ретельне розслідування, яке покаже, чи дійсно винен Дадаєв і, що насправді послужило причиною його вчинку", - написав Кадиров.

До речі, в січні він назвав екс-главу ЮКОСа Михайла Ходорковського ворогом мусульман і своїм особистим ворогом.

Популярні новини зараз

Пасажирка образила українську мову, таксист "покарав" її в ту ж секунду: сказала, що ненавидить

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Показати ще