24-річний український півзахисник захищатиме кольори луганської команди.

Владислав Калітвінцев підписав річний контракт із "Зорею", повідомляє офіційний сайт луганчан. Владислав буде грати за "чорно-білих" на правах оренди, бо він належить київському "Динамо".

Вважається, що Калітвінцев буде в команді Юрія Вернидуба заміною Олександру Караваєву, який перейшов до стамбульського "Фенербахче".

Нагадаємо, раніше була інформація, що Калітвінцев перейде у німецький "Ауе", але трансфер не відбувся. Також молодий плеймейкер не повернувся у розташування одеського "Чорноморця", за який виступав у першій частині нинішнього сезону.

Більше цікавих спортивних новин на порталі GAMEBET.NEWS

Популярні новини зараз
ПриватБанк постукає у двері? Українців перевіряють вдома без попередження Правила служби в ТЦК змінюють: хто тепер виписуватиме повістки Скидають гроші на картку – віддайте частину державі: українцям встановили нові правила Мобілізація пенсіонерів: чоловіків після 60 братимуть в армію
Показати ще