Слідство має зачіпки в розслідуванні справи про вбивство журналіста Павла Шеремета. За попередньою версією, вибуховий пристрій під автомобіль заклала жінка.

Про це повідомляє "Обозреватель". Камери спостереження зафіксували місце парковки і момент закладання вибухівки за кілька годин до вбивства Павла Шеремета. На записах видно, що з жінкою в парі працював і чоловік. В 00:22 він підійшов до припаркованого автомобіля, сів біля дверей водія, протер днище і підготував все для прикріплення вибухового пристрою.

О 2:33 чоловік і жінка прямували до будинку Шеремета за адресою вулиця Ярославів Вал вниз на Івана Франка. Вона несла в руках важкий пакет. На думку слідчих, в ньому і була бомба. О 2:38 двоє людей зустрілися, поговорили і розійшлися по різних сторонах дороги. Чоловік став імітувати ходу неабияк випив людини.

О 2:39 чоловік пішов вниз, а жінка зупинилася поруч з автомобілем. Вона, ймовірно, дістала з пакета вибуховий пристрій і принесли його під днище в районі водійського сидіння. На це вона витратила не більш хвилини. Чоловік, за версією слідства, був в цей час через дорогу і "страхував" жінку-кілера.

Популярні новини зараз
Збережуть пружність та молодість шкіри: продукти з високим вмістом колагену Привела в Україну війну, а зараз отримує нагороди: ексдружині одіозного Мураєва дали медаль від НГУ Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще