У матчі 20-го туру чемпіонату України аутсайдер Карпати вдома приймав одного з лідерів Олександрію, і мінімально здолав суперника. Перший небезпечний момент виник після того, як капітан Худоб'як головою пробивав у дальній кут - Новак перевів м'яч на кутовий. Але Худоб'як таки домігся свого, вразивши ціль після блискуче виконаного штрафного.

У цьому матчі з перших хвилин діяв і зоряний новачок львів'ян Олександр Гладкий, який після перерви мав шанс збільшити перевагу господарів, але голкіпер Новак врятував свою команду.

У нападаючого олександрійців Пономаря, який вийшов на заміну, було дві можливості відзначитися: спочатку м'яч після його удару головою лише ковзнув по поперечині і покинув межі поля, а потім свої ворота на замку зберіг воротар Боровик.

На 71-й хвилині Олександрія залишилася в меншості - Басов виставив руку і не пустив до воріт Худоб'яка. До кінця матчу рахунок так і не змінився. Завдяки перемозі Карпати поліпшили своє становище в турнірній таблиці, зрівнявшись за очками з Дніпром.

Карпати – Олександрія - 1:0