Київське міське бюро технічної інвентаризації очолив новий директор, колишній депутат Київради Віктор Білич, повідомляє bihus.info.

Біліч відомий як бізнес-патнер і менеджер В'ячеслава Непопа. У 2007-2013 рр. Біліч разом з Непопом були співвласниками ТОВ "Деніт". Із 2007 він є незмінним директором будівельної фірми ТОВ "Управління капітальнго будівництва" УКБ Непопа і Валентини Голиці - дружини Михайла Голиці, екс-начальника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА (1996-2010) і екс-директора "Кіївміськбуду" (2010 -2012 ).
У комунально-будівельній сфері Непоп і Голиця найбільш відомі тим, що вибили із пов'язаних із ними ж фірмами понад 1 млрд грн. на тендерах очолюваних ними комунальними підприємствами "Житлоінвестбуд" і "Київміськбуд".

Читайте також: "Житлоінвестбуд-УКБ" використовує тітушок (фото)

Також нещодавно Віктор Білич очолював наглядову раду ПАТ "Фундамент", де є міноритарним акціонером. До останнього часу "Фундамент" тендерів від "ЖитлоБудІнвест" сам не вигравав, однак після того, як Біліча офіційно зняли з посади голови Наглядової ради 20 квітня цього року, комунальне підприємство підписало з цією фірмою вже два великих договору: на будівництво за 205 млн грн і житлового будинку по 182 млн грн.
З 2007 і до цього дня Біліч значиться також діректорм ТОВ "Фінансова компанія" Українські інвестиції "(управління у сферах фінансової та податкової діяльності, кредити, фінансовий лізинг). Власниками компанії є Микола Градиль, Микола Мотлях і Микола Негрич - зять згаданого вище Миколи Голиці. З листопада 2015 ця фірма знаходиться в стані припинення за рішенням суду, позов був поданий Державною податковою інспекцією у Дніпровському районі ГУ ДФС в Києві в зв'язку з тим, що компанія, хоча і не має заборгованості перед бюджетом, однак з 2012 не здавала податківцям звітності.


Підготував: Микола Панакотов

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести"
Показати ще