37-річний актор Джейсон Момоа, найбільш відомий глядачам за роллю кхала Дрого у культовому серіалі "Гра престолів", показав прихильникам свою родину.

В соціальній мережі Instagram він опублікував фото, на якому зображений разом з дружиною Лізою Боне, донькою Лолою Іолані та сином Накоа-Вульфом Манакауапо Намакеа.

Сімейство відвідало концерт групи Red Hot Chili Peppers, про що вельми емоційно актор і написав поряд з фото, пригадавши, що альбом цього колективу він купив ще у вісім років.

Читайте також: "Red Hot Chili Peppers" покаталися голяка по Лос-Анджелесу

Дружина Джейсона Момоа Ліза до нього перебувала у шлюбі з Ленні Кравіцем.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Не дивлячись на те, що є популярним актором, чоловік не любить дивитися фільми. Він захоплюється літературою та релігією. Зокрема Момоа дуже цікавиться буддизмом і любить японську поезію.

Нагадаємо, серіал "Гра престолів", на думку експертів, веде до знецінення сексу, бо людям важливіше нова серія, ніж інтимне життя.