Голова військово-цивільної адміністрації Донецької області Олександр Кіхтенко підписав розпорядження про повну заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовим.

"Я підписав розпорядження про заборону продажу алкоголю військовим. Якщо я раніше просив, то тепер забороняю. Ви повинні забезпечити порядок і виконання цього розпорядження", - сказав Кіхтенко на колегії адміністрації.

Матеріал по темі: Штраф за вживання алкоголю у зоні АТО від 85 тис грн

Кіхтенко закликав провоохоронців "нещадно позбавляти ліцензії і проводити драконівські перевірки" відносно магазинів і приватних осіб, які торгують алкоголем або збувають на дому.

"Посилайтеся на моє розпорядження, а я відповім за свій підпис під ним. Розуміння і підтримка керівництва АТО є", - сказав губернатор фронтового регіону.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: гучний скандал у Зеленського, масові заворушення в столиці і звільнення тисячі чиновників

Волочкова вийшла заміж: що відомо про обранця балерини

У київському супермаркеті АТБ продавали "смерть": є потерпілі

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Всі випадки продажу і розпивання алкоголю солдатами будуть фіксуватися і направлятися у військову прокуратуру.

Раніше нардепи і комбати Береза ​​і Тетерук внесли до Ради законопроект про посилення відповідальності військових у зоні АТО, згідно якому, військових будуть штрафувати за порушення.

Розмір штрафу залежно від провини коливається від 85 тисяч грн до майже 180 тисяч грн. Арешт строком до 10 діб. До відповідальності притягуються всі незалежно від звання учасники АТО.

Однією з причин такого рішення стала резонансна аварія в Костянтинівці, коли військові на бойовій машині збили на смерть дитину.