Клієнту в Starbucks поставили страшний діагноз

поділитись

0

710

Клієнт замовив чашку білого мокко в кав'ярні. Коли ж він подивився на склянку, то замість свого імені на ньому побачив напис "діабет, ось і я"

Багато людей починають свій день з чашки ароматної кави. Один з клієнтів мережі кав'ярень Starbucks також замовив собі дозу кофеїну. Але підбадьорила його не кава, а загрозливий напис на паперовому стакані - "Діабет, ось і я".

Про це повідомляє Action News Jax. У мережі Starbucks бариста пишуть імена клієнтів на стаканчику з замовленим кави. Чоловік, як завжди, замовив в кав'ярні велику чашку білого мокко. Коли ж почав пити каву, то побачив замість імені на стаканчику напис "Діабет, ось і я".

"Після цього в моїй голові автоматично пронеслися фотографії двох моїх сестер, і я сторопів", - розповів шокований клієнт.

Причина в тому, за його словами, що у вони обидві хворіють на діабет першого типу і цей напис ввела його просто в ступор. Він згадав всі ті складності, які пройшли і відчувають його сестри через хворобу.

Клієнт не бачив, хто з персоналу робив каву і зробив цей напис, оскільки її приніс його колега по роботі. Однак він вирішив повернути стаканчик назад з позначкою.

Читайте також: Ранкова кава з Дашею Астаф'євою (фото)

"Двоє моїх сестер хворі на діабет і це не смішно", - написав клієнт на склянці, щоб такий інцидент більше не повторився.

Про цей випадок уже розповіли менеджеру кав'ярні і в штаб-квартиру корпорації Starbucks. Там пообіцяли розслідувати цей неприємний інцидент.

Нагадаємо, бариста в Starbucks пишуть жарти на стаканчиках клієнтів або спеціально роблять помилки в іменах. Це є маркетинговим ходом компанії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
діабет в Starbucks, жорстокий жарт, Кава, клієнт отримав стаканчик з надписом
Вибір редакції, Шоу-бізнес
23.10.2017
У Харкові до сих пір обговорюють резонансну ДТП і не вірять, що винних покарають
0
0
17:37 23.10.2017
Статистика останніх років приголомшує
0
0
17:08 23.10.2017
Зараз ситуація в Україні нагадує ситуацію в Грузії за часів диктатури Саакашвілі
0
0
17:06 23.10.2017
Деякі речі чомусь виявилися поза увагою суспільства
0
0
16:46 23.10.2017