На центральному залізничному вокзалі Києва діє злочинна група, основною мішенню якої є військовослужбовці, які приїжджають в столицю.

Про це Юрій Бутусов пише на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук". "Злочинці входять в довіру до військових і пропонують пригостити їх алкоголем в найближчому кафе. В стакан непомітно додається клофелін. Хлопців, що знепритомніли, грабують, роздягають і кидають в безпорадному стані. Отруєння важкі", - пише Бутусов.

Читайте також: Військова прокуратура пропонує робочі місця бійцям АТО

За його словами, в київський військовий госпіталь вчора надійшов черговий потерпілий військовослужбовець, якому "запропонували випити 200 грам" ...

"Це вже як мінімум четвертий випадок за останні два тижні. Відкачали насилу. Злочинці дозу не розраховують - їм треба вирубати жертву з одного ковтка. Постраждалих відкачують з великими труднощами, їм доведеться пройти серйозний і тривалий курс лікування", - написав він.

Популярні новини зараз
Можуть спробувати висадити десант: які регіони у небезпеці під час наступу окупантів Українці можуть розраховувати на додаткову грошову допомогу: кого стосується та як подати заявку Пільги у розмірі 100%, 50% і 25%: як українцям рахуватимуть доходи для отримання субсидії Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти
Показати ще

"Шановні воїни, місце дії злочинці можуть і поміняти. Тому пам'ятайте: якщо незнайомі люди хочуть увійти з вами в контакт і пропонують випити - це дуже небезпечно. Стакан горілки з клофеліном може стати для вас останнім частуванням в життя. Якщо ви відвідуєте будь-яке місто і вас зустрічають незнайомі вам люди алкоголем - це не до добра. Проводити час варто з тими, кого ви знаєте. Інакше бажання "зняти стрес", відзначити "повернувся живий", і т.д. призведе до тяжких наслідків. І замість прогулянки по пам'яток Києва вас чекає реанімація військового госпіталю ", - звернувся Бутусов до військовослужбовців.