Меру міста Києва Віталію Кличку у рамках декомунізації запропонували перейменувати вулицю Банкову на Офшорну.

Петиція про перейменування вулиці зареєстрована на сайті міськради Києва.

Її автором є Ігор Вікторович Миколаїв, який пропонує перейменувати вулицю Банкову, де знаходиться будівля Адміністрації Президента.

"У зв'язку з тим, що зараз йде загальне перейменування вулиць, просимо перейменувати вулицю Банкову на вулицю Офшорну. Вважаємо, що це гарна назва, яка краще відобразить дух змін в нашому місті і на 100% буде відповідати тим процесам, які проходять на вул. Банковій" , - іронічно підкреслює автор петиції.

Декомунізація в Україні - процес, що розпочався в часи розпад СРСР та стихійно активізувався під час "Ленінопаду" в період Революції гідності та узаконений 9 квітня 2015 року Верховною Радою України пакетом Законів. 15 травня 2015 року закон підписав Президент України Петро Порошенко.

Популярні новини зараз
19-річна дівчина "знайшла" дитину в лісі, але деталі події забирають дар мови Мороз візьме у лещата: що буде з температурою повітря найближчим часом Як не "влипнути" на кругленьку суму: нахабна схема, про яку потрібно знати власникам газового лічильника Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Читайте також: Сьогодні центр Києва перекриють через марафон

Нагадаємо, що для того, щоб дана петиція була розглянута столичною владою, вона повинна зібрати 10 тисяч підписів. На даний момент ініціатива набрала уже 652 підписи.