Російський депутат і артист Йосип Кобзон разом з музикантом і екс-депутатом Яном Табачником почали будівництво на столичному пляжі в Києві.

Парк-пляж "Прибережний", який розташований на Осокорках, незрозумілим чином є власністю Яна Табачника і Йосипа Кобзона. У власності Кобзона і Табачника знаходиться 8 га землі, яку київські депутати обіцяли повернути місту ще 2 роки тому. Але, мабуть, щось не вийшло. На київському пляжі вже почалося загадкове будівництво.

У соціальних мережах активісти повідомляють: Днями на пляжі з'явилися камені і плити. Мабуть, забудовник вирішив закладати фундамент для забудови.

У 2003 році Київрада віддала землю на пляжі в оренду на 25 років Міжнародному Творчому центру Табачника. Йосип Кобзон є одним із засновників центру. У кадастровій карті, вони досі числяться власниками.

Кілька років тому Ян Табачник збирався будувати на цьому місці елітний клуб "Честь маю", про це він розповідав журналістам і демонстрував документи з планами на будівництво.

Популярні новини зараз

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

Коломойський хоче для Порошенка смертної кари

Дмитро Шепелєв готується до весілля з новою коханою: що відомо

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

"Я заплатив 300 тис. грн за оренду цього смітника. І збудую тут елітний клуб", - говорив Табачник.

Плани у Табачника були грандіозні: величезний хмарочос до 300 м з офісами, парковками, заправками і концертним залом на 4 тис. місць. Також в плани будівництва входив величезний житловий будинок для творчої інтелігенції.

Свого часи справу розслідувала Генеральна прокуратура. Суди визнали здачу в оренду незаконною, але кінцеве рішення Конституційного суду постановило, що скасувати рішення Київради можна тільки за згодою двох сторін. Але депутати вже другий рік тільки обіцяю повернути землю в міську власність.

"Якщо ми зараз приймаємо проект-рішення про розірвання договору, то ми фактично визнаємо, що договір законний. А це робота юристів. Я розумію, що це почалося будівництво, все робиться для того, щоб залишити договір в силі. Це чудовий парко-пляж Прибережний, величезна територія, яка з якихось міфічних понять є власністю Яна Табачника і Йосифа Кобзона. Не те, щоб я не люблю музику, але я сильно не люблю, коли персони нон-грата позбавляють наших дітей можливості відпочивати біля Дніпра. Нашого Дніпра. Мого Дніпра. Прямо в Дарницькому районі", - заявила депутат Київради від фракції "Самопоміч" Анна Сандалова.

Чому ж влада не реагує на це будівництво, адже в "ЛНР" нагородили депутата Кобзона почесним знаком "за неоціненний внесок у становлення і розвиток "молодої республіки", після чого в Україні Кобзон є персоною нон-грата?

"Питання вже кілька тижнів обговорюється в нашому депутатському середовищі, а вчора ми з сімейством з'їздили туди на розвідку. Якщо закрити очі на тонни сміття і спробувати намріяти тут парк - то це, повірте, просто бомба. Особливо, якщо врахувати, що в наших кам'яних джунглях Дарницького району відпочивати особливо ніде", - повідомила Сандалова.

На будівництво вже приїжджали чиновники, ні яких документів про будівництво їм не пред'явили. Після чого інспектори оштрафували Яна Табачника на 1 тис. Грн. Штраф він заплатив. А на пляжі та будівництві майбутньої забудови вже з'явилася охорона.