Вчені з'ясували, що кофеїн здатний приводити до тимчасової втрати слуху. До такого висновку прийшли фахівці з McGill University.

Мільйони людей починають свій день з чашки кави. Адже вона здатна прогнати відчуття сонливості і забезпечити людину енергією на цілий день. Але канадські вчені змогли виявити один жирний мінус цього чудо-напою. Про це написав портал "Новини Ю".

Вухо людини зазвичай швидко відновлюється після впливу дуже гучних звуків - для цього їм потрібно близько 72 годин. Але кава негативно впливає на процес відновлення, тому втрата слуху навіть може стати перманентною.

Свої припущення вчені провели на тваринах, яких піддали дії звуку на 110 децибел. Одна група випробовуваних отримувала добову дозу кофеїну, а інша не вживала взагалі. Після 8 днів експерименту в першій групі відзначили порушення слуху.

Читайте також: Кіт Бумер опанував скейтборд та став зіркою YouTube

Популярні новини зараз

У Києві побили підлітка на очах у перехожих: "Слухали музику в колонках"

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Раніше повідомлялося, що британські вчені попереджають, що заморожена піца, яка продається у супермаркетах і піцеріях, шкідлива для здоров'я. У більшості випадків вона містить підвищену кількість кухонної солі.