Українські бізнесмени Віктор Пінчук та Ігор Коломойський з Геннадієм Боголюбовим уклали мирову угоду по діловому спору. Цю суперечку мали вирішити у Високому суді Лондона 25 січня.

Сьогодні, 22 січня, стало відомо, що позивач і відповідачі досягли порозуміння і владнали суперечку. Подробиці домовленості поки невідомі, повідомляє ВВС-Україна.

Нагадаємо, Пінчук звинувачував Коломойського і Боголюбова в порушенні контракту під час приватизації Криворізького залізорудного комбінату. Пінчук вимагав від них відшкодування 2 млрд доларів збитків і 90 млн доларів його початкових інвестицій у підприємство.

На попередніх слуханнях у грудні минулого року суд відмовився включити до справи свідчення українського адвоката Сергія Карпенко щодо погроз на його адресу з боку оточення Коломойського. Суддя Мейлс відмовився підключити ті свідчення до справи як такі, що здатні налаштувати суддю в самому процесі проти Коломойського.

Нагадаємо, в порівнянні з 2014 роком українських мільярдерів у рейтингу Forbes 2015-го стало менше майже вдвічі. Список українців очолює Рінат Ахметов зі статком $6,7 млрд (на $5,8 млрд менше, ніж торік). Другий у списку - Віктор Пінчук, $1,5 млрд (його статки зменшилися на $1,7 млрд). Далі йдуть екс-губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський - $1,3 млрд (- $0,8 млрд), Геннадій Боголюбов - $1,3 млрд (- $1 млрд) і Юрій Косюк - $1,1 млрд (- $0,4 млрд).

Популярні новини зараз

Українець поїхав на заробітки у Польщу і "випадково" спустив 800 тисяч на "нічних метеликів": "Дівчата щось підсипали"

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

Показати ще

Читайте також: Олігархи готують план розвитку України

За рік з рейтингу мільярдерів Forbes вибули Вадим Новінський, Петро Порошенко, Костянтин Жеваго та Сергій Тігіпко. Загальні статки найбагатших українців - фігурантів рейтингу Forbes-2015 оцінюються в $11,9 млрд.