Графічний дизайнер Брайан Поллетт довів себе до межі, використовуючи новий психоделік щодня протягом двадцяти днів, щоб займатися мистецтвом. Одного разу у Сан-Франциско художник заявив, що "хотів би дослідити ті можливості, які відкривають у людині психоделіки, і як це впливає на мистецтво".

Він розробив цілий проект та описує в ньому свої враження від вживання наркотичних речовин, повідомляє Bored Panda. Свої враження він зображає в роботах. На них можна побачити справжній наркотичний угар від психоделіків, проте його роботи неможливо оминути стороною, навіть якщо ви упереджені до тих, хто вживає наркотичні речовини.

"Ви можете просто зосередитися на своєму існуванні в даний час. Ідея про "завтра" смішна, адже її не існує. Я можу творити мистецтво не оглядаючись на соціальній осуд. Я не можу зробити свої роботи без надмірного аналізу. До нього я додаю інтуїцію та враження", - у філософському стилі розповідає дизайнер.

На персональному сайті дизайнер періодично описує свої враження від психоделіків та створює картини, в яких фокус припадає на головному мозку. Лондонські психофармакологи наголосили, що часті галюциногени руйнують мозок, незважаючи на те, що спричинюють появу яскравих зорових та слухових переживань, які межують з містичними.

Читайте також: Манікюр з Гаррі Поттером і Драко Мелфоєм для фанатів (фото)

Популярні новини зараз

Молодий франківчанин підірвався на міні на Донбасі: без ноги і рідних

"Трамвай смерті" під Дніпром обірвав 34 життя: дорога всіяна тілами, кров і біль

Молода породілля зі Львова стекла кров'ю, поки лікарі "курили" - сиротами залишилися троє янголят

У Києві потонув п'ятирічний малюк, поки батьки гуляли на Дні народженні

Показати ще

Нагадаємо, що постійні збудження нейронів головного мозку негативно впливають на здоров'я людини.