У 2017 році на місці колишньої фабрики імені Рози Люксембург у Києві почне працювати у тестовому режимі коворкінг Creative Quarter.

Про це повідомляє "Хмарочос". Центр відкриється за адресою Протасів Яр, 2. В основу його роботи заклали ідеї економіки спільного користування з орієнтацією на ІТ-ринок. Всередині створені скляні бокси різної місткості.

Крім того, всередині обладнають місця для відпочинку, ведення переговорів, кухні, барні стійки з кавою. Запровадять й спеціальні години, коли клієнтів пригощатимуть безкоштовним вином.

Засновники простору хочуть створити такі умови для компаній, щоб вони були забезпечені всім необхідним для стрімкого росту на внутрішньому ринку й подальшого виходу на світовий.

Загальна площа комплексу становитиме майже вісім тисяч кв. м, де можна розмістити тисячу робочих місць. Першу чергу запустять взимку 2017 року, а згодом простір поступово збільшуватиметься.

Популярні новини зараз

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, центр Києва обладнали новітніми світлофорами.