У 2017 році на місці колишньої фабрики імені Рози Люксембург у Києві почне працювати у тестовому режимі коворкінг Creative Quarter.

Про це повідомляє "Хмарочос". Центр відкриється за адресою Протасів Яр, 2. В основу його роботи заклали ідеї економіки спільного користування з орієнтацією на ІТ-ринок. Всередині створені скляні бокси різної місткості.

Крім того, всередині обладнають місця для відпочинку, ведення переговорів, кухні, барні стійки з кавою. Запровадять й спеціальні години, коли клієнтів пригощатимуть безкоштовним вином.

Засновники простору хочуть створити такі умови для компаній, щоб вони були забезпечені всім необхідним для стрімкого росту на внутрішньому ринку й подальшого виходу на світовий.

Загальна площа комплексу становитиме майже вісім тисяч кв. м, де можна розмістити тисячу робочих місць. Першу чергу запустять взимку 2017 року, а згодом простір поступово збільшуватиметься.

Популярні новини зараз
Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..." Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, центр Києва обладнали новітніми світлофорами.