Директор російської співачки Крістіни Орбакайте Олександр Качан поясни причини перенесення українських концертів виконавиці.

За словами Качана, тур перенесли з весни на осінь через те, що приймаюча сторона не може гарантувати безпеку артистки і її команди.

"Я ще раз хочу підкреслити, що ця ініціатива повністю виходила від київської сторони. Я не знаю, які у них там внутрішні суперечності. Вони подзвонили нам і сказали, що так буде краще", - сказав директор російської співачки. При цьому Качан запевнив, що вони хотіли їхати в Україну, щоб закріпити дружбу двох народів. Також він нагадав, що мистецтво поза політикою.

"Я знаю, що якісь громадські організації були проти, але там таких громадських організацій мільйон, але для нас головне, щоб між нашими братніми народами були мир і злагода", - сказав директор співачки.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, російська співачка Крістіна Орбакайте прокоментувала на сторінці в Instagram скасований в Києві концерт, який повинен був відбутися 6 березня.

Популярні новини зараз
Пішов із життя близький чоловік ведучої "1+1" Алли Мазур: інсульт не залишив жодного шансу "Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди Тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще