Компанія "Боїнг", займається виробництвом не тільки літаків, а й військової техніки. Тепер вона патентує щось з області наукової фантастики - захисні силові поля.

Виходячи з інформації патенту, нова технологія буде призначатися для захисту транспорту та іншої техніки від вибухової хвилі в районі бойових дій. Система не зможе захистити від прямих попадань снаряда або ж його осколків. Якщо ж боєголовка розірветься в неподалік від об'єкта, силове поле буде в змозі захистити його від ударної вибухової хвилі.

Система працює просто. Вона засікає вибух і відстежує вибухову хвилю, а за допомогою дугового генератора іонізує невелику ділянку повітря. Це створює щит у вигляді плазмового поля, який і відображає ударну хвилю. Для формування щита використовуються лазери, електрика і мікрохвилі.

Зафіксувавши напрямок ударної хвилі, установка випускає лазери, які іонізують повітря і створюють плазмове поле. Невеликий щит відрізняється від навколишнього простору по температурі, щільності та за своїм складом. Саме завдяки цьому він і служити буфером між захищеним об'єктом та ударною хвилею.

Система непридатна для створення захисної кулі і не може триматися довгий час, оскільки вона нагріває і іонізує повітря. Вже встановлено, що електромагнітне поле в змозі утримувати плазмовий щит в просторі і відбиває світло, що позбавляє змоги за таким щитом всякого огляду. Система зможе захищати не тільки сухопутну техніку, а й будівлі, кораблі і навіть літаки.

Популярні новини зараз

Хмельницькі ринки зачиняються попри дозвіл Симчишина, усе через Кабмін: "Підтримуємо Київ!"

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Львів'яни начхали на карантин вихідного дня кілометровими чергами: "А потім Садовий винен"

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Показати ще