Компанія "Боїнг", займається виробництвом не тільки літаків, а й військової техніки. Тепер вона патентує щось з області наукової фантастики - захисні силові поля.

Виходячи з інформації патенту, нова технологія буде призначатися для захисту транспорту та іншої техніки від вибухової хвилі в районі бойових дій. Система не зможе захистити від прямих попадань снаряда або ж його осколків. Якщо ж боєголовка розірветься в неподалік від об'єкта, силове поле буде в змозі захистити його від ударної вибухової хвилі.

Система працює просто. Вона засікає вибух і відстежує вибухову хвилю, а за допомогою дугового генератора іонізує невелику ділянку повітря. Це створює щит у вигляді плазмового поля, який і відображає ударну хвилю. Для формування щита використовуються лазери, електрика і мікрохвилі.

Зафіксувавши напрямок ударної хвилі, установка випускає лазери, які іонізують повітря і створюють плазмове поле. Невеликий щит відрізняється від навколишнього простору по температурі, щільності та за своїм складом. Саме завдяки цьому він і служити буфером між захищеним об'єктом та ударною хвилею.

Система непридатна для створення захисної кулі і не може триматися довгий час, оскільки вона нагріває і іонізує повітря. Вже встановлено, що електромагнітне поле в змозі утримувати плазмовий щит в просторі і відбиває світло, що позбавляє змоги за таким щитом всякого огляду. Система зможе захищати не тільки сухопутну техніку, а й будівлі, кораблі і навіть літаки.

Популярні новини зараз

Ураганний вітер по всій країні: синоптики оголосили штормове попередження

Волочкова станцювала стриптиз під Лободу, роздягалася як може: "Як з підворіття"

Під кригою Антарктиди розкопали таке, що не віриться очам: звідки це взялося - досі не ясно

Луценка не впізнати, плутає слова і забуває речення: Романенко показав докази

Показати ще