Компанія "Боїнг", займається виробництвом не тільки літаків, а й військової техніки. Тепер вона патентує щось з області наукової фантастики - захисні силові поля.

Виходячи з інформації патенту, нова технологія буде призначатися для захисту транспорту та іншої техніки від вибухової хвилі в районі бойових дій. Система не зможе захистити від прямих попадань снаряда або ж його осколків. Якщо ж боєголовка розірветься в неподалік від об'єкта, силове поле буде в змозі захистити його від ударної вибухової хвилі.

Система працює просто. Вона засікає вибух і відстежує вибухову хвилю, а за допомогою дугового генератора іонізує невелику ділянку повітря. Це створює щит у вигляді плазмового поля, який і відображає ударну хвилю. Для формування щита використовуються лазери, електрика і мікрохвилі.

Зафіксувавши напрямок ударної хвилі, установка випускає лазери, які іонізують повітря і створюють плазмове поле. Невеликий щит відрізняється від навколишнього простору по температурі, щільності та за своїм складом. Саме завдяки цьому він і служити буфером між захищеним об'єктом та ударною хвилею.

Система непридатна для створення захисної кулі і не може триматися довгий час, оскільки вона нагріває і іонізує повітря. Вже встановлено, що електромагнітне поле в змозі утримувати плазмовий щит в просторі і відбиває світло, що позбавляє змоги за таким щитом всякого огляду. Система зможе захищати не тільки сухопутну техніку, а й будівлі, кораблі і навіть літаки.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще