Зростання "комуналки" б'є по кишені українців, стимулюючи шукати орендарів, навіть якщо здати можна тільки маленьку кімнатку: незручності можна пережити, а ось гроші зайвими точно не будуть, занадто велику частину сімейного бюджету з'їдають порожні метри.

Експерти повідомляють, що в Україні очікується ще більше подорожчання, адже через зростання мінімальної зарплати виріс і податок на нерухомість. В результаті ринок оренди заполоняють люди, яким просто потрібні гроші для оплати "метрів", ось тільки попит набагато менше, ніж пропозиція. Через тиск податків зменшуються реальні доходи, тому більшість орендарів якщо і з'їжджає, то тільки на квартиру дешевше: виходить замкнуте коло.

Читайте також: Киян змусили платити більшу комісію за комуналку

Експерти стверджують, що зниження вартості оренди очікувати не варто, вона і так не приносить власникам квартир істотних доходів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", якщо не брати до уваги такі туристичні міста, як Одеса, Львів і Київ, дуже часто люди здають квартири лише за вартість комуналки.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще