В адміністрації столичного мера Віталія Кличка знову заговорили про можливу реконструкцію частини київського Подолу в пішохідну зону. На цей раз мова йде вже не тільки про вулицю Сагайдачного. Також йшлося і про кілька вулиць прилеглих до неї та про Контрактову площу. Під час брифінгу про це повідомив заступник голови КМДА Павло Рябікін.

Контрактову площу очистять від кіосків,які там знаходяться, і від хаотично припаркованих автомобілів. Частина вулиці Сагайдачного та кількох вулиць, що прилягають до неї, стануть повністю пішохідними.

Рябікін повідомив, що презентація фінальної версії реконструкції відбудеться наприкінці травня цього року.

На початку травня КМДА планує організацію фестивалю міських проектів. Він буде спрямований на те, щоб почути побажання киян щодо того, як зробити місто краще і комфортніше.

"Під час цього фестивалю нами буде представлено проект створення пішохідної зони на Подолі. Мова йде про Контрактову площу, частини вулиці Сагайдачного та кількох прилеглих вулиць. Цей проект буде винесений на обговорення, ми зберемо пропозиції, а фінальний варіант плануємо представити вже в кінці травня - до Дня Києва ", - сказав заступник голови КМДА.

Популярні новини зараз

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

Карантин не писаний: 40-річна донька Ющенка виблискувала формами в теплих краях

Подружка "радикала" Ляшка Огнєвіч розкинула шикарні ніжки: "Жадно і хтиво проникну"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

Він також додав, що реалізація даного проекту дозволить владі вирішити проблеми з хаотичним паркуванням і засиллям МАФів. Також це допоможе створити новий для Києва формат, коли цілий міський квартал буде повністю пішохідним.