Правоохоронці виявили поруч з акцією торгової блокаді окупованих регіонів Донбасу кілька видів вибухівки.

Про це повідомила прес-секретар Національної поліції в Луганській області Тетяна Погукай в Facebook. Патрульні припускають, що арсенал може належати учасникам блокади.

"Під однією з опор моста, де стоїть їхній намет, виявлені міни" МОН ", гранати РГМ-5, близько двох кілограмів тротилу з необхідними пристроями для здійснення вибухів, димові шашки, патрони", - розповіла Погукай.

Патрульні, за її словами, ретельно оглядають ділянку, де розташовані намети блокадників. На місце також прибула група криміналістів-вибухотехніків.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Украъна може зазнати колосальних втрат через блокаду Донбасу. Брак вугілля може стати причиною масового звільнення працівників українських підприємств.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 18 жовтня: стосунки овнів, спілкування близнюків та потреби стрільців Правило трьох місяців: чи зникне розшук ТЦК автоматично за строком давності Пенсії перерахують позапланово: хто може отримати більше грошей Пенсіонерам заборонили отримувати зарплату та пенсію одночасно: перевірте, чи це не торкнеться вас
Показати ще