Національна Гвардія України і Патрульна поліція України допомогли протестувальникам проти незаконної забудови у Святошинському районі Києва відстояти свої інтереси.

Про це повідомляє "Київ Оперативний" в Facebook.

Нацгвардійці та спецназівці "живим щитом" стояли між місцевими жителями, добробатами, ветеранами АТО, депутатами й "будівельниками".

Тим часом патрулювальники самостійно штурмували захоплену територію, яку "будівельники" захищали з вогнегасниками, перцевими балончиками типу Терен-3 / Терен-4 й електрошокерами в руках. Коли шабашників затримали, у них знайшли великі запаси такої "зброї", а також води і їжі на кілька днів "облоги" та різноманітні "ксиви", у тому числі й прострочені "ксиви" співробітників МВС.

Місцеві жителі після таких подій стали скандувати "Слава поліції" замість: "ганьба", "мусора".

Популярні новини зараз
Росіяни житимуть ще гірше через падіння економіки, путін повернув людей на рівень 2018 року Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Раніше "Знай" повідомляв про те, як цей конфлікт у Святошинському районі перейшов у стадію війни.

Читайте також: Побиті забудовниками мешканці збирались перекрити Святошинську