Поліцейські затримали банду з восьми чоловік, які займалися розбоєм у Києві та області.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції. На слід угруповання вийшли після пограбування на околиці Києва. Банда, погрожуючи господареві зброєю, забрала в нього золоті вироби, ювелірні прикраси та інші цінні речі.

У результаті оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особи зловмисників. Їх затримали в одній із квартир Києва.

Угруповання промишляло в столиці та Київській області. Під час обшуків у квартирі виявили цінні речі, а також пістолети, гранати, патрони та балаклави.

Слідство порушило кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу "розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище".

Популярні новини зараз
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста Через аномальну погоду Україна залишиться без популярного фрукту Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає
Показати ще

Нагадаємо, автозлодії почали тероризувати власників автомобілів в Києві.

Підготував: Олександр Майер