Службу безпеки України заполітизували зсередини. Саме спецслужби, що працюють на фінансово-олігархічні клани, активно "кришують" корупцію в країні. Про це повідомив позаштатний радник президента України з питань розвідки, екс-глава СБУ, генерал-полковник Ігор Смешко в ефірі "112-Україна".

"Вони - політизовані. У СБУ ми тільки зараз, після Наливайченко, побачили призначення кадрового офіцера на посаду. Це були політичні призначення людей, які в кадровому зростанні не проходили всі сходинки. Вони були призначені завдяки політичній силі. Ця політична сила під контролем олігархів вибудовувала свою вертикаль. Це дуже небезпечна річ", - розповів Смєшко.

Як відомо, Грицака Василя Сергійовича, генерала армії України, призначили на посаду голови СБУ з 2 липня 2015 року. На запитання ведучої програми, чи зможе нова структура, створена прем'єром Володимиром Гройсманом, якась "сотня", контролювати рух контрабанди, Смешко заявив наступне:

"Спецслужби, які перебувають поза контролем державної машини, рано чи пізно намагаються прийти до влади. Про це говорить історія. У нас ситуація в даний момент ускладнюється тим, що наші спецслужби, починаючи з 2005 р, пройшли феномен політичних призначень в їх керівництво і внесли туди не тільки партійну складову маленьких кишенькових партій, а фактично феодальне управління кланів. Вони зараз тільки відновлюють свою силу".

У тому ж інтерв'ю, радник Порошенко сказав реформування Міністерства внутрішніх справ України, яке має місце в країні за фактом, а не "за документами", привело "зачистки" структури від старих і досвідчених кадрів, що мають належну для роботи кваліфікацію.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Андре Тан зізнався, що зміг знайти в українках, як справжній чоловік: "Токсичні і нікому не потрібні..."

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще