Популярний британський комік Роуен Аткінсон став фігурантом досить жорстокого розыграшу. "Жартівник" оголосив його померлим.

Чорно-білу фотографію 61-річного Аткінсона з датами народження і смерті розмістили у соціальній мережі Facebook. При цьому автор поста ще й неправильно вказав рік народження актора: 1995, а не 1955, пише "Кіноафіша".

"Жартівник" у повідомленні написав, що Роуен наклав на себе руки через тривалу і важку депресію, ускладненою пристрастю до алкоголю і наркотиків.

Ця новина наробила неабиякого переполоху і шокувала прихильників творчості Аткінсона. Газета The Sun спростувала ці чутки і підтвердила, що з актором все добре. Сам актор поки ніяк не прокоментував розіграш.

Читайте також: Якою була Мерілін Монро в 20 років (фото)

Популярні новини зараз

Квітень позбавив українців надії на тепло, міста засипало снігами

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Більшості глядачів Роуен Аткінсон знайомий за головню роллю у серіалі "Містер Бін". Проте це – не єдиний образ, втілений актором на екрані. Він відомий також завдяки ролі Едмунда Блекеддера в серіалі "Чорна гадюка".

На початку своєї кінокар'єри Аткінсон зіграв епізодичну роль у фільмі про Джеймса Бонда "Ніколи не кажи ніколи" з Шоном Коннері. Через двадцять років по тому він став головним героєм у кінопародії на бондіану — "Джонні Інгліш".