25-річна спортсменка з Косово Майлінда Кельменді перемогла італійську суперницю Одетте Джуффріда та виграла золоту медаль. Це перше олімпійське золото молодої держави, повідомляє 112.ua.

Друге місце поділили росіянка Наталія Кузютіна й Місато Накамура з Японії. Ніхто з цих спортсменок не ставав раніше призером Олімпіад.
Держава Косово стала повноправним членом МОК у 2014 році й уперше бере участь в Олімпіаді в Ріо, як незалежна держава.

Читайте також: Перше олімпійське золото України: як це було

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", американські тенісистки сестри Вільямс зазнали поразки в першому ж колі турніру з тенісу на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Вони поступилися дуету з Чехії Люсі Шафаржовой і Барбарі Стріцовій із рахунком 3:6, 4:6.

Відзначимо, що це їх перша поразка за останні чотири Олімпіади.

Популярні новини зараз
Приватизації житла більше не буде: що робити, щоб не втратити нерухомість Користуватися доведеться дуже економно: куб води подорожчає до 112 грн Пенсіонерам додадуть 1000 гривень Завищені платіжки через лічильники: про що треба пам'ятати споживачам
Показати ще