Тема котів завжди буде популярною, тому що вони рятують від депресії і здатні принести безліч позитивних емоцій своєму власникові. Серед безлічі порід кожен обирає собі за смаком. Завдяки генетиці деякі котики дивують своїми особливостями.

У даному фоторепортажі можна подивитися на котів з різнокольоровими очима. У науці це називається гетерохромія (від грец слова "гетерос." - значить "різний", "інший" і слова "хрому" означає "колір"). В давнину вірили, що такі коти приносять удачу і щастя. Boredpanda підібрала фотографії котів, у яких часткова або повна гетерохромія. При цьому райдужна оболонка очей може відрізнятися, кілька кольорів можуть поєднуватися в одному оці.

Гетерохромія є результатом відносного надлишку або нестачі меланіну (пігменту). Також під гетерохромією мають на увазі різне забарвлення шкіри або волосяного покрову. Найчастіше таке явище вроджене, а набувається протягом життя під впливом травм або захворювання.

Читайте також: Хаскі врятували кошеня і взяли його в сім'ю (фото)

Нагадаємо, що тема досліджень гетерохромії стала сюжетом для науково-фантастичної драми 2014 "Я -початок". Молодий вчений закохується в дівчину з гетерохромією, але вона помирає. Чоловік припускає, що у людей з гетерохромією одна душа. Він знаходить дівчинку з такими ж очима, як у його коханої, в Індії та доводить свою теорію.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Війна закінчиться, коли Україна відвоює свої адміністративні території — голова ГУР Буданов Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще