Державна виконавча служба при Мін'юсті заборонила співаку Віталію Козловському виїзд за кордон до 1 січня 2099 року. Такі заходи були прийняті через порушення артистом авторського права, повідомляє Viva.

Колишній продюсер співака Ігор Кондратюк заборонив Козловському виконувати пісні з репертуару, створеному за час їхньої співпраці.

Робочі стосунки з Кондратюком Віталій розірвав 4 роки тому. Після цього Кондратюк передав права на управління всім репертуаром співака Українській музичній видавничій групі (УМВГ).

За цей час Віталій Козловський неодноразово порушував права правовласника. УМВГ вже виграло 4 суди про неправомірне виконання співаком пісень на концертах. В цілому за ці порушення суди присудили артистові виплатити на користь УМВГ суму понад 500 000 гривень.

Оскільки Віталій не виплатив гроші, виконавча служба заборонила виїзджати співакові за кордон.

Популярні новини зараз

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Інтимні моменти принца Чарльза і принцеси Діани зворушили британців: "Все чого вона коли-небудь хотіла..."

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Читайте також: Віталій Козловський тішиться своїм коханням (ФОТО)

"Судові розгляди з авторських прав почалися після того, як я пішов від екс-продюсера 4 роки тому. Вони торкнулися пісень, в які я протягом 9 років вкладав як свій творчий потенціал, так і особисто мною зароблені кошти. Але основною метою продюсера завжди були тільки доходи, тому весь репертуар він, з меркантильних міркувань, привласнював виключно собі.
На сьогоднішній день я не претендую ні на одну з цих пісень, всі судові справи ініціювала сторона екс-продюсера. Я не нападаю. Я захищаюсь.
Судовий процес триває і його тимчасовим процесуальним заходом зараз є обмеження виїзду за кордон. Повторюся, тимчасовим заходом, який буде найближчим часом законно знятий, після того, як ми почнемо наступні кроки в цьому процесі ", - прокоментував ситуацію Віталій Козловський