70 пар спортивного взуття та чотири пари воротарських рукавичок футбольного клубу "Неа Саламіна" з кіпрського міста Фамагуста викрали за два дні до гри злодії у Ларнаці.

Після пограбування футболісти опинилися в скрутному становищі, пише ВВС.

Загальна вартість вкраденого перевищила 14 тисяч євро, оскільки кожна пара бутс коштувала 200 євро, а рукавички – близько 100 євро за пару.

Зараз триває розслідування. Поліція шукає крадіїв. На думку правоохоронців, вони могли потрапити у роздягальню через вікно душової кімнати.

Читайте також: Роналду відмовився від срібної бутси

Популярні новини зараз
Ще рік без підвищення: кому не проіндексують пенсії у березні Буде підвищення тарифів на газ та тепло: коли чекати змін у платіжках Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14% Українцям назвали найгірший сценарій: до чого готуватися після атак рф
Показати ще

Повідомляється, що наступний матч "Неа Саламіна" повинен провести в неділю проти клубу "Аріс" з міста Лімасол. Адміністрація клубу поки не може сказати, в чому футболісти вийдуть на поле.

Як писав "Знай.ua", у матчі Другої ліги між "Поділлям" з Хмельницького та херсонським "Кристалом" сталася масова бійка. Футболісти, закінчивши гру з рахунком 1:1, почали бити одне одного.