Як російські ЗМІ вміють перевернути все з ніг на голову акули російського пера черговий раз довели на прикладі фейку про декомунізацію Віри Брежнєвої.

Артем Скоропадський, який є прес-секретарем організації "Правий сектор" заради жарту написав на своїй сторінці в Facebook , що в рамках закону про декомунізацію співачці Вірі Брежнєвій також потрібно змінити своє прізвище.

"І ще в рамках декомунізації Вірі Брежнєвій треба повернути її історичну назву - Віра Галушка," - прокоментував він.

Передплатники Скоропадського з гумором відреагували на пост прес-секретаря, який за короткий час зібрав більше двох тисяч лайків.

"Вона не захоче бути просто Галушкою", "А Ігоря Жданова перейменувати в Маріуполь", "Брежнєвій краще дати нову назву - Віра Бандера .... звучить", - навперейми жартували передплатники.

Популярні новини зараз
З ознаками сп'яніння під час комендантської: скандальний генерал Сергій Мул відмовився від алкотесту і нахамив патрульним Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату
Показати ще

Читайте також: "Правий сектор", "Самооборона" і "Свобода" опиняться поза законом

Однак, такий жарт виявився занадто тонким для російських ЗМІ, які всерйоз сприйняли таку "пропозицію" Скоропадського, "розігнали" фейк і навперебій почали дзвонити співачці із єдиним запитанням: як вона ставиться до такої пропозиції.

В професійному оточенні співачки також відреагували з усією серйозністю на цю "пропозицію" Скоропадського, яку він, до слова, опубліковував в Facebook в супроводі ланцюжка смайликів.

"Віра - посол доброї волі ООН, і ми не хочемо, щоб навіть в тегах її ім'я асоціювалося з війнами і конфліктами. Віра - це для всіх незалежно від національності, так що коментувати якісь навіть навколополітичні події для нас абсолютно неприпустимо - не хочеться бруднитися ", - заявила прес-секретар Брежнєвої Анастасія Драпеко, зазначивши, що виконавиця міняти прізвище не збирається.

Втім, на наступний день після свого "історичного" поста прес-секретар "Правого сектора" фактично забрав свій жарт назад.

"Мені зараз подзвонили російські журналісти і на повному серйозі запропонували включення в ефір -" поговорити на тему декомунізації Віри Брежнєвої ". Я вже боюся хоч щось в Facebook писати ", - повідомив Артем Скоропадський.