Кишкова паличка залишила киян без пляжів

поділитись
Два київських пляжі закриті для купання

У Києві, через кишкову паличку, не рекомендовано купатися відразу на декількох пляжах.

"Згідно з результатами санітарно-мікробіологічних досліджень покази бактерій групи кишкової палички на пляжах Райдужне і Тельбін перевищені", - розповіла в. о. директора Київського лабораторного центру Мар'яна Потебенько, передає портал replyua.net.

У свою чергу директор КП "Плесо" Денис Пікалов зазначив, що на цих пляжах були вивішені жовті та червоні прапори, які свідчать про те, що там або обмежено, або взагалі заборонено купатися.

"На внутрішніх водоймах Дніпровського району показники кишкової палички сьогодні або перевищують норми, або близькі до граничних показників. Тому краще відпочивати на дніпровських пляжах, а не в закритих водоймах. Скажімо, на Центральному, Дитячому та інших пляжах", - зазначив Пікалов.

Читайте також: Кавказці влаштували п'яні розбірки з київськими копами

Як раніше повідомляв портал "Знай" у Києві з 7:00 7-го серпня і до 21:00 14-го серпня перекриють три смуги руху транспорту. Це пов'язано з проведенням капітального ремонту доріг по вул. Вадима Гетьмана від Індустріального шляхопроводу до шляхопроводу Караваєві дачі (парна сторона вул. Гетьмана).

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
кишкова паличка, пляжі, пляжі Києва. де купатись в Києві, тельбін
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Акцію провели на честь важливого дня
0
0
09:35 23.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018