З 30 січня цього року Китай встановить шостиденний безвізовий режим для громадян п'ятдесяти однієї країни. Україна також увійшла до цього переліку, - пишуть у виданні 24tv.ua.

Крім України, безвізовий режим з Китаєм отримають, зокрема, Бразилія, Мексика, Японія, Південна Корея , Росія, США, Канада, Франція, Німеччина, Великобританія, та інші.

Читати також: Посадовці Харкова виплатили собі премій на 7,5 млн грн

Безвізовий режим діятиме у всіх відкритих для зарубіжних країн сухопутних, повітряних і морських контрольно-пропускних пунктах Шанхая, а також повітряних контрольно-пропускних пунктах Нанкіна, який розташований в адміністративному центрі провінції Цзянсу та Ханчжоу, який знаходиться в адміністративному центрі провінції Чжецзян.

Мешканці п'ятдесяти однієї країни зможуть їхати у Шанхай і згадані провінції впродовж 144 годин без китайської візи. Безвізовий режим стосуватиметься і пасажирів, які транзитом мандрують в іншу країну чи регіон через контрольно-пропускні пункти вищезгаданих районів.

Нагадаємо, у 2013 році безвізовий режим Китай запроваджував на 72 години. Як відомо, багато українських підприємців щокварталу їздять в Китай, де купують дешеві китайські товари, а потім реалізують їх на ринках України.