Китайські вчені дізналися, чому деякі люди страждають від самотності. Як виявилося, в усьому винні гени. Саме через них багатьом не щастить у відносинах.

Портал "gogetnews" повідомив що фахівці змогли ідентифікувати так званий ген самотності. Вони виявили, що ті, хто є його власником, мають на 20% більше шансів залишитися самотніми. Даний ген робить людей менш схильним до відносин.

Вчені з Пекінського університету взяли для дослідження зразки волосся майже 600 китайських студентів. Фахівці аналізували ген під назвою "5-НТА1". Він має 2 різні версії.

Люди з версією G з набагато більшою ймовірністю були одні, ніж люди з версією С. Близько 60% відсотків людей з версією G не були у відносинах у порівнянні з 50% з тих, хто мав версію С.

Версія G цього гена виробляє менше серотоніну в мозок. Ця хімічна речовина бере участь у настрої і щасті. Тому таким людям важче зближуватися з людьми.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

Читайте також: Весільні знімки, що відіб'ють бажання одружуватись

Нагадуємо, психологи провели дослідження, яке показало, чим відрізняються багаті люди від бідних, вірніше їх звички. Ініціаторами таких досліджень стали вчені Університету Браун.