Голову департаменту протидії наркозлочинності НПУ Іллю Киву на початку квітня запросили пройти психологічне тестування. 1-го квітня він має здійснити психологічне тестування MIDOT, яке проводять всім співробітникам Нацполіції. Відповідне повідомлення вже з'явилось на сайті Національної поліції.

"1 квітня 2016 року у приміщенні Центру Рекрутингу Національної Поліції України за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 54, буде проведене психологічне тестування MIDOT співробітників Національної поліції", - йдеться в повідомленні.

Читати також: Скандального наркокопа почесно нагородили зброєю (фото)

Важливо й те, що серед працівників, яких перевірятимуть, стоїть лише єдине прізвище − І. Кива.

Як відомо, раніше Кива заявляв, що його будь-що намагаються зняти з посади керівника департаменту по боротьбі з наркозлочинністю і проти нього веде особисту війну Найєм Мустафа. Ще раніше, міністр Аваков повідомив, що цінує Киву саме за його боротьбу із злочинністю, а не за те, що про нього пишуть в пресі. Він навіть навів приклад, що Кива вилучив велику партію наркотиків на суму понад 45 мільйонів доларів, що, на думку міністра, набагато важливіше за будь-які маніпуляції в пресі.

Популярні новини зараз

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще