У Києві з 13 серпня закриють рух автобусів маршрутів №62, 114(R), 115 у вихідні та святкові дні з 12:00 до 22:00 по вулиці Петра Сагайдачного на ділянці від Контрактової площі до вулиці Андріївської. Такі зміни запровадили за розпорядженням Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомила прес-служба Комунального підприємства "Київпастранс".

Згідно з інформацією, на цей період організовується рух автобусів за маршрутом №62 трасою: від Ботанічного саду до вулиці Петра Сагайдачного за діючою трасою, далі – вулиця Андріївська – вулиця Братська – вулиця Іллінська – Контрактова площа – вулиця Іллінська – вулиця Братська – вулиця Андріївська – вулиця Набережно-Хрещатицька – Боричів узвіз – Володимирський узвіз, далі за діючою трасою.

Автобуси на маршруті №114(R) курсуватимуть у напрямку залізничного вокзалу Центральний трасою: від вулиці Милославської до Контрактової площі за діючою трасою, далі – вулиця Іллінська – вулиця Братська – вулиця Андріївська – вулиця Набережно-Хрещатицька – Боричів узвіз – Володимирський узвіз, далі за діючою трасою.

Рух автобусів № 115 у напрямку залізничного вокзалу Дарниця організують по трасі: Контрактова площа – вулиця Іллінська – вулиця Братська – вулиця Андріївська – вулиця Набережно-Хрещатицька, далі за діючою трасою.

Популярні новини зараз
ПФУ скасовує українцям пільгові пенсії: виплат можуть позбавити всього через одну помилку Від пекучого красеня не залишилося зі сліду: як через 18 років виглядає циган Міро із серіалу "Кармеліта" Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою
Показати ще

Читайте також: Правий берег Києва зупинився в заторі

Як раніше повідомляв портал "Знай.UA", столична вулиця Петра Сагайдачного у вихідні, святкові та неробочі дні релігійних свят з 12:00 до 22:00 буде пішохідною.