Киян примусять економити тепло

поділитись

Київ має перейти на сучасні методи терморегулювання. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ".

"Ми повинні перейти на сучасні методи терморегулювання. Ставити лічильники і терморегулятори дуже важливо для енергозбереження. Сподіваюсь, в наступний опалювальний сезон Київ увійде на зовсім інших умовах", - розповів Кличко.

За словами мера, пересічний українець в 5 разів більше використовує енергії, ніж пересічний європеєць. В Європі, при потребі, вмикають і вимикають батареї.

"Ми ж регулюємо температуру в квартирі, відкриваючи вікно. Це коштує дуже дорого для нас. Ми повинні перейти на сучасні методи терморегулювання", - підкреслив Віталій Кличко.

Він також відзначив, що столична влада має проводити відповідну роботу з підприємствами-монополістами щодо необхідності встановлення лічильників на тепло.

"Ставити лічильники і терморегулятори дуже важливо для енергозбереження. Це коштуватиме дешевше і місту, і кожному киянину. І це наш пріоритет на нинішній рік. Ми багато говоримо, що хочемо стати незалежними від російського газу. І ми повинні не тільки говорити, а й робити. Сподіваюсь, що в наступний опалювальний сезон ми увійдемо на зовсім інших умовах. І зараз робимо все для цього", - наголосив мер.

Також Кличко розповів стосовно запланованого відключення опалення в Києві. Кличко відзначив, що середньодобова температура повинна бути вище 8 градусів тепла, тоді і може бути відключене опалення.

Мер також запевнив киян, що гаряча вода влітку в столиці буде, і київська адміністрація зробить все, щоби планові профілактичні відключення були якомога коротші.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
київ мер кличко лічильники терморегулювання
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Як в домашніх умовах зробити крашанку і не витрачати гроші на хімічні барвники
0
0
05:45 22.03.2018
Всього копи обшукали 6 місць проживання осіб, які можуть бути причетні до організації антидержавних акцій в Україні
0
0
03:50 22.03.2018
Курс біткоіна тримається стабільно
0
0
01:20 22.03.2018
Бойовик розповів фейкову новину для російських пропагандистів
0
0
00:48 22.03.2018