Київ має перейти на сучасні методи терморегулювання. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ".

"Ми повинні перейти на сучасні методи терморегулювання. Ставити лічильники і терморегулятори дуже важливо для енергозбереження. Сподіваюсь, в наступний опалювальний сезон Київ увійде на зовсім інших умовах", - розповів Кличко.

За словами мера, пересічний українець в 5 разів більше використовує енергії, ніж пересічний європеєць. В Європі, при потребі, вмикають і вимикають батареї.

"Ми ж регулюємо температуру в квартирі, відкриваючи вікно. Це коштує дуже дорого для нас. Ми повинні перейти на сучасні методи терморегулювання", - підкреслив Віталій Кличко.

Він також відзначив, що столична влада має проводити відповідну роботу з підприємствами-монополістами щодо необхідності встановлення лічильників на тепло.

Популярні новини зараз

Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців

Українські депутати прийняли присягу під угорський гімн: "Готують кримський сценарій"

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Страшна ДТП під Чернівцями забрала життя поліцейського, українці не стримують сліз: "Такий молодий"

Показати ще

"Ставити лічильники і терморегулятори дуже важливо для енергозбереження. Це коштуватиме дешевше і місту, і кожному киянину. І це наш пріоритет на нинішній рік. Ми багато говоримо, що хочемо стати незалежними від російського газу. І ми повинні не тільки говорити, а й робити. Сподіваюсь, що в наступний опалювальний сезон ми увійдемо на зовсім інших умовах. І зараз робимо все для цього", - наголосив мер.

Також Кличко розповів стосовно запланованого відключення опалення в Києві. Кличко відзначив, що середньодобова температура повинна бути вище 8 градусів тепла, тоді і може бути відключене опалення.

Мер також запевнив киян, що гаряча вода влітку в столиці буде, і київська адміністрація зробить все, щоби планові профілактичні відключення були якомога коротші.