Заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник розповів про черговий обман для столичних жителів. Виявляється, що деякі примудрилися розбагатіти на такий популярній темі, як субсидії.

"Шановні кияни, не користуйтеся сумнівними приватними платними послугами, які ви можете отримати в районних управліннях праці та соціального захисту населення безкоштовно! Варто задуматися яким чином шахраї в майбутньому використовують копії документів, які ви їм надасте", - написав на своїй сторінці в Facebook політик .

Виявляється, що безкоштовну консультацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко зазначив, що субсидії автоматично отримують 5,5 мільйона українських сімей, які вже їх оформили, а в новому році виділили з державного бюджету 35 мільярдів гривень на допомогу киянам, які самі не можуть оплатити комунальні послуги.

Є умова, за якої місцеві жителі зможуть заробити на економії газу. Вони зможуть монетизувати зекономлені кошти або покласти їх в програму з енергозбереження. Виявилося, що ті, хто отримує субсидії, використовують газу в два рази більше.

Читайте також: Субсидії заберуть у половини українців

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Нагадаємо, що для того, щоб оформити субсидії на знімну квартиру потрібно надати договір про оренду.