Київська влада хоче розстеклити столичні балкони, якщо такий вид оформлення фасаду не передбачений проектом. Більш того, погрожують демонтувати прибудови до балконів на перших поверхах, оскільки це теж порушення, повідомляє "КіевVласть", інформує "Знай".

"Доведеться демонтувати. Вони ж знали, що робили це проти правил. Склити балкони теж заборонено, але ніхто про це не знає. Не можна вносити конструктив, якщо на те немає згоди, візи архітектора проекту", - зазначив заступник голови київської міськдержадміністрації Олексій Резніков.

Читайте також: Хто вже пропіарився на поверненні Савченко

За словами Рєзнікова, раніше не було санкцій на подібні порушення. Як каже заступник Кличко, оскільки заборона є - санкцій немає, кияни і склили абияк, не боячись відповідальності.

Чиновник також зазначив, що якщо засклений балкон не передбачений проектом даного будинку, то він не законний і підлягає демонтажу.

Популярні новини зараз
Штормити буде не по-дитячому: українців у січні накриє серія магнітних бур - дати ПФУ оновить виплати: на скільки зростуть пенсії у 2026 році В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки
Показати ще