Київська влада хоче розстеклити столичні балкони, якщо такий вид оформлення фасаду не передбачений проектом. Більш того, погрожують демонтувати прибудови до балконів на перших поверхах, оскільки це теж порушення, повідомляє "КіевVласть", інформує "Знай".

"Доведеться демонтувати. Вони ж знали, що робили це проти правил. Склити балкони теж заборонено, але ніхто про це не знає. Не можна вносити конструктив, якщо на те немає згоди, візи архітектора проекту", - зазначив заступник голови київської міськдержадміністрації Олексій Резніков.

Читайте також: Хто вже пропіарився на поверненні Савченко

За словами Рєзнікова, раніше не було санкцій на подібні порушення. Як каже заступник Кличко, оскільки заборона є - санкцій немає, кияни і склили абияк, не боячись відповідальності.

Чиновник також зазначив, що якщо засклений балкон не передбачений проектом даного будинку, то він не законний і підлягає демонтажу.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще