Для житлових приміщень, в яких не встановлені лічильники, встановлять новий тариф оплати. У нього додадуть вартість виробництва тепла, а також його транспортування і постачання. Таке рішення ухвалила Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Тариф "Київенерго" на теплову енергію планують збільшити на 8,5% (на 55,6 грн) - до 712,836 грн/Гкал. У його вартість увійде розрахунок на виробництво тепла (508,08 гривень/Гкал), транспортування (82,84 гривень/Гкал), і поставка споживачеві (3,11 гривень/Гкал). Зараз за опалення платять 531,1 гривень/Гкал (без ПДВ), повідомляється на сайті комісії. Співробітники "Київенерго" порахували, що кияни заборгували за опалення 1,9 мільярдів гривень. Дані з 1 січня 2016 року ще не оновлювалися.

Читайте також: Перерахунок за опалення отримають 400 столичних квартир

Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів, за яких умов можна не платити за газ. Якщо температура в квартирі складає 18 градусів, то необхідно звернутися в комунальне підприємство і зафіксувати температуру. Це стане приводом для перерахунку плати за опалення.

Нагадаємо, що столичні комунальні служби після перевірки квартир відзначили, що порушень в опаленні більшості столичних квартир не виявили температурних порушень. В інших випадках люди просто не відкрили двері для проведення перевірки, а іноді просто відмовлялися від неї.

Популярні новини зараз
В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Юлія Тимошенко, при якій Україна заплатила літаками путіну за газ, вирішила боротися з тарифами на світло Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати
Показати ще