Для житлових приміщень, в яких не встановлені лічильники, встановлять новий тариф оплати. У нього додадуть вартість виробництва тепла, а також його транспортування і постачання. Таке рішення ухвалила Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Тариф "Київенерго" на теплову енергію планують збільшити на 8,5% (на 55,6 грн) - до 712,836 грн/Гкал. У його вартість увійде розрахунок на виробництво тепла (508,08 гривень/Гкал), транспортування (82,84 гривень/Гкал), і поставка споживачеві (3,11 гривень/Гкал). Зараз за опалення платять 531,1 гривень/Гкал (без ПДВ), повідомляється на сайті комісії. Співробітники "Київенерго" порахували, що кияни заборгували за опалення 1,9 мільярдів гривень. Дані з 1 січня 2016 року ще не оновлювалися.

Читайте також: Перерахунок за опалення отримають 400 столичних квартир

Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів, за яких умов можна не платити за газ. Якщо температура в квартирі складає 18 градусів, то необхідно звернутися в комунальне підприємство і зафіксувати температуру. Це стане приводом для перерахунку плати за опалення.

Нагадаємо, що столичні комунальні служби після перевірки квартир відзначили, що порушень в опаленні більшості столичних квартир не виявили температурних порушень. В інших випадках люди просто не відкрили двері для проведення перевірки, а іноді просто відмовлялися від неї.

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще