Експерт з питань енергетики Валентин Землянський переконаний, що наступним етапом після подорожчання теплої води стане підняття квартплати для киян. Мотивація потягатиме у подорожчанні енергоносіїв та бензину.

"Думаю, що і квартплата не змусить себе чекати, особливо з урахуванням останніх рішень, тобто тих законів, які були прийняті щодо створення ОСББ або передачі керуючим компаніям. Абсолютно незрозуміло, що це за компанії і як будуть функціонувати, але вже всіх попередили: готуйтеся. До речі, будуть посилатися на те ж саме: ось, мовляв, дорожчають енергоносії, дорожчають комунальні послуги, бензин дорожчає.", - повідомив експерт.

Читати також: Киян розводять на платні консультації по субсидіях

На думку Землянського, киянам варто також готуватися і до підняття вартості послуг щодо вивезення сміття через подорожчання бензину.

"Умовно кажучи, сміття вивозити дорожче стало, наприклад, в два рази. Абсолютна вакханалія в управлінні державою знаходить своє відображення на низовому рівні, коли це стосується безпосередньо нас. Ось нас намагаються цілеспрямовано позбавити звичного способу життя, тобто: не хочете, хлопці, людей з України багато виїхало, місця багато, вирушайте кудись в поля, копайте собі землянки, ставте буржуйки і буде вам щастя. Тому, думаю, що це не фінал підвищення тарифів і на енергоносії, і на комунальні послуги, і на квартплату в тому числі.", - повідомив Землянський під час інтерв'ю виданню "Голос столиці".

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Хлопчика змусили скупатися у крижаній ополонці при -26: дитина виривалася і плакала, але мама була невблаганною

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Показати ще

Нагадаємо, вартість води та опалення у Києві подорожчала вдвічі. Особливо це відчули власники приватних помешкань на околицях столиці.