У столиці різко зросла кількість укусів інфікованими кліщами. Як говорить статистика, в 2016 році кількість звернень місцевих жителів зросла в три рази в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Головний санітаний лікар Києва Олег Рубан розповів, що на початок червня зафіксували 104 випадки Лайм-бореліозу. Про це написав портал "Страна.ua".

Також стало відомо постраждалі від укусів кліщів можуть отримати компенсацію "від балансоутримувача території, на якій стався укус", додав головний лікар. Поки випадків з тяжким перебігом хвороби не було зареєстровано.

Читайте також: Київ потопає в смітниках

Нагадуємо, цієї весни хворобу Лайма зафіксували у 28 киян. Показання захворювання в столиці вищі ніж в цілому в Україні. Кількість випадків в Києві становить 22,9% від загальної кількості по Україні.

Популярні новини зараз
Шукайте житло у селі на зиму: українців закликали не зволікати Рієлторів зроблять обов'язковими: які зміни готують українцям Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення Карткові перекази: які обмеження діятимуть у квітні
Показати ще

Хвороба Лайма може проявлятися ураженнями шкіри, нервової системи, суглобів і серця. Вона може стати хронічною.