Жителі та гості Києва на місяць залишилися без фунікулера. Причиною цьому є запланований ремонт, який проводять щороку. Він припинить роботу з 18 липня орієнтовно до 18 серпня.

"Згідно з правилами будови, змісту і огляду похилих рейко-канатних підйомників (фунікулерів), фахівці щорічно проводять регламентні і ремонтні та випробувальні роботи, результати яких беруть фахівці інспекції Держнагляду охорони праці України. При позитивних результатах випробувань надається дозвіл на експлуатацію фунікулера на наступний рік", - повідомляє прес-служба комунального підприємства "Київпастранс".

У фунікулера перевірять справність коліс, гальм, а також систему управління, сигналізацію.

Щорічний ремонт – це важлива та вкрай необхідна умова, щоб забезпечити пасажирам безпеку під час пересування фунікулером.

Читайте також: Район метро "Видубичі" на два тижні застрягне в пробках

Популярні новини зараз
Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Розмір пенсій може змінитися найближчим часом: кому і скільки будуть платити 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Нагадаємо, що з 08:00 11 липня до 7:00 20 липня на естакаді магістралі від Наддніпрянського шосе до проспекту Науки в правій смузі руху автотранспорту (комплекс Південного мостового переходу в районі ст. Метро "Видубичі") буде проводитися капітальний ремонт по заміні деформаційного шва. У зв'язку з цим буде закрито транспортну смугу, що в свою чергу спровокує чисельні затори на цьому відрізку дороги.