В Україні ще більше зростають тарифи на комунальні послуги. Громадяни вже не здатні платити за квартиру, а найгірша ситуація із опаленням. Через величезні борги у людей забирають майно.

Як повідомляє "Сегодня", держава може забирати у людей не лише житло, а й інше майно. Це можуть бути гаражі, побутова техніка та інше, в залежності від розміру боргу. Дехто накопичує борги через жадібність, але бувають випадки, коли людина просто не спроможна заробити необхідні кошти.

"Бувають випадки, коли приходять до пенсіонерів та самотніх людей конфісковувати майно. Видно, що їм соромно, але відсутність грошей змушує їх прощатися із власністю", - коментують свою роботу представники виконавчих органів.

У разі конфіскації житла, його продають на аукціоні. Держава забирає собі суму за борг, а решта дістається господарю. Щоб зберегти житло та позбутися боргів, люди погоджуються на продаж іншого цінного майна - гаражів, дач, холодильників, телевізорів та іншого.

Читайте також: Киянам доведеться платити за гарячу воду в 2 рази більше

Популярні новини зараз

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Показати ще

Юристи також радять звертатися до комунальників з проханням реструктуризувати борг, щоб не доводити справу до суду.