Київ 6 лютого засипало снігом. Заметіль вкотре паралізувала місто. Не дивлячись на те, що пішов уже третій місяць зими, опади знову стали для комунальників несподіванкою.

Кияни, які у понеділок в середньому на годину довше добиралися на роботу через 10-бальні затори, не змогли не відреагувати на негоду. Соціальні мережі вибухнули обговореннями снігопаду і некомпетентності мера столиці Віталія Кличка.

Читайте також: Кличко Шредінгера: в КМДА не знають, чи є мер на роботі

Із властивим їм життєвим гумором кияни порадили депутатам вийти проти стихії з лопатами, а самому Кличку з телевежі розтоплювати сніг лазером на підльоті.

Ми зібрали для вас найкращі публікації про снігопад у столиці:

Популярні новини зараз
Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Українська матуся захистила навонароджену дитину грудьми під час обстрілу, Висоцька не стримує сліз: "Дуже важко переживати" Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі"
Показати ще

Сегодня лучшая обувь - это лыжи! Или снегоступы. Кому что нравится! :-) А лучший транспорт - собачьи или оленьи упряжки! :-) #киевснегопад

Posted by Анна Круковская on Monday, 6 February 2017

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", кияни "подякували" Кличко за 10-бальні затори.