Столичні жителі ризикують залишитися без світла через борги "Київенерго". Компанія вже припинила закуповувати матеріали для щоденного ремонту тепломереж, а незабаром припинить роботи взагалі, інформує "Комсомольська правда", з посиланням на прес-службу "Київенерго".

За рішенням суду, рахунки компанії заблоковано, з них списано 51,5 мільйона гривень. "Київенерго" має штрафні санкції перед НАК "Нафтогаз України" за поставки газу в період 2013-2014 років.

Читайте також: Жителі Нивок вийшли на стежку війни проти порушників паркування

"Арешт рахунків блокує господарську діяльність "Київенерго". Компанія зупинила закупівлю матеріалів і устаткування для реконструкції, капітальних та поточних ремонтів тепло- і електромереж, теплоджерел та електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми з установки будинкових лічильників тепла. Через кілька днів компанія буде змушена зупинити аварійні ремонти тепло- і електроустаткування. Через неможливість оплатити телекомунікаційні послуги можуть бути відключені всі телефонні лінії компанії, включаючи контакт-центр 15-88, - сказано в повідомленні прес-служби компанії.

"Київенерго" запевняє, що погасила частину боргів перед іншим держпідприємством, "Нафтогазом". Проте спірні 372 мільйони гривень стали причиною арешту всіх рахунків енергетиків.

Популярні новини зараз
Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Змішайте банани зі сметаною і вийде торт, краще за Наполеон: рецепт без випічки Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Нові тарифи на воду та каналізацію: за кожен кубометр – 86 гривень
Показати ще

Наразі підприємство не може виплатити заробітні плати своїм працівникам і сплачувати податки. Загальна сума штрафів за простроченими боргами, які нарахували в "Нафтогазі", становить 10 мільярдів гривень.