Столичні жителі ризикують залишитися без світла через борги "Київенерго". Компанія вже припинила закуповувати матеріали для щоденного ремонту тепломереж, а незабаром припинить роботи взагалі, інформує "Комсомольська правда", з посиланням на прес-службу "Київенерго".

За рішенням суду, рахунки компанії заблоковано, з них списано 51,5 мільйона гривень. "Київенерго" має штрафні санкції перед НАК "Нафтогаз України" за поставки газу в період 2013-2014 років.

Читайте також: Жителі Нивок вийшли на стежку війни проти порушників паркування

"Арешт рахунків блокує господарську діяльність "Київенерго". Компанія зупинила закупівлю матеріалів і устаткування для реконструкції, капітальних та поточних ремонтів тепло- і електромереж, теплоджерел та електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми з установки будинкових лічильників тепла. Через кілька днів компанія буде змушена зупинити аварійні ремонти тепло- і електроустаткування. Через неможливість оплатити телекомунікаційні послуги можуть бути відключені всі телефонні лінії компанії, включаючи контакт-центр 15-88, - сказано в повідомленні прес-служби компанії.

"Київенерго" запевняє, що погасила частину боргів перед іншим держпідприємством, "Нафтогазом". Проте спірні 372 мільйони гривень стали причиною арешту всіх рахунків енергетиків.

Популярні новини зараз
Король Чарльз III вирішив відзначати Різдво по новому: Меган Маркл та принц Гаррі вже відмовилися Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Наразі підприємство не може виплатити заробітні плати своїм працівникам і сплачувати податки. Загальна сума штрафів за простроченими боргами, які нарахували в "Нафтогазі", становить 10 мільярдів гривень.